انواع غذاهای اصیل ایرانی در رستوران گلستان دبی

February 2, 2023

کشور ایران به دلیل تنوع مواد غذایی و حاصل خیزی، از تنوع غذایی بالایی برخوردار است. غذاهای سنتی و اصیل ایرانی از ساده ترین آنها گرفته تا سخت ترین شان از نظر روش پخت، جزء لذیذترین و خوش مزه ترین غذاهای جهان محسوب می شوند و سرشار از انوع ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز بدن هستند.

اگر در دبی زندگی میکنید و دوست دارید بهترین غذاهای اصیل ایرانی را که در دبی میتوان یافت، تجربه کنید، در این مقاله منتشر شده در وبسایت رستوران گلستان به بررسی انواع غذاهای اصیل ایرانی میپردازیم.

زرشک پلو با مرغ ازانواع غذاهای اصیل ایرانی

زرشک پلو با مرغ ازانواع غذاهای اصیل ایرانی

زرشک پلو با مرغ یکی از انواع غذاهای پلویی اصیل ایرانی است که از محبوبیت زیادی در میان ایرانیان برخوردار است. زرشک پلو مانند غذاهایی مانند کباب کوبیده ، چنجه، کباب برگ و … به عنوان یک غذای مجلسی به حساب می آیند که برای پذیرایی در مراسم ها و مناسبت های مهم استفاده می شود.

زرشک پلو با مرغ از غذاهای قدیمی ایرانی است که در مراسم های مهم مانند عروسی و ترحیم سرو می شود. همانطور که میدانید، نحوه ی پخت این غذای خوشمزه در اقصی نقاط ایران متنوع است و دستور پخت های متفاوتی را میتوان برای زرشک پلو با مرغ یافت، اما سرآشپز های رستوران گلستان،

با استفاده از تجربه ی چندین و چند ساله خود، و ترکیب طعم رو رنگ های مختلف، تجربه ای را برای شما به ارمغان می آورند که در هیچ جای دیگر این غذا را سفارش ندهید. رستوران گلستان زرشک پلو را با استفاده از بهترین مواد اولیه تهیه کرده وبه کمک سرآشپزان حرفه ای، مزه ای متفاوت را به این غذای محبوب ایرانی بخشیده اند. حتما زرشک پلو را در رستوران گلستان امتحان کنید.

انواع غذاهای اصیل ایرانی در رستوران گلستان دبی

چلو گردن

چلوگردن یکی از خوشمزه ترین و لذیذ ترین غذاهای اصیل ایرانی است، که طرفداران بسیاری را

نه تنها در ایران بلکه در میان مردم سایر ملل بخود جذب کرده است. اولین نکته حائز اهمیت در لذیذ بودن این غذای اصیل ایرانی، گوشت تازه گوسفندی است. تازه بودن گوشت گردن تاثیر مستقیم بر روی مزه این غذای اصیل ایرانی دارد. پس بهتر است در انتخاب رستورانی که این غذای لذیذ ایرانی را سفارش می دهید، نهایت تحقیق و وسوا

س را نشان دهید. این غذا علاوه بر لذیذ بودن، اهمیت قابل توجهی در برنامه غذایی شما دارد چرا که مقادیر قابل توجهی از امگا 3 و پروتئین را میتوان در گوشت های گوسفندی یافت. در لیست منویی رستوران گلستان، می توان چلو گردن ویژه را یافت که با گوشت گوسفندی تازه و برنج ایرانی اعلا و سایر مواد درجه یک پخت شده است. پس نتیجه میگیریم که وجود چلو گردن در برنامه ی  غذایی بسیار مهم بوده و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است.

انواع غذاهای اصیل ایرانی در رستوران گلستان دبی

چلو ماهیچه

چلو ماهیچه، مورد بعدی موجود در منوی غذاهای اصیل ایرانی رستوران گلستان است.چلو ماهیچه هم جز محبوب ترین غذاهای ایرانی است و به عنوان یک غذای اصیل ایرانی در مجالس مختلف سرو می شود.خواص ماهیچه ی گوسفندی ، محدود به چند مورد نیست و موارد زیادی را در بر میگیرد. ماهیچه ی گوسفند، یکی از بهترین و پرخاصیت ترین بخش های گوشت گوسفند است. ماهیچه ها چربی کمتری در مقایسه با دیگر انواع گوشت ها دارند و به همین دلیل، برای افراد با رژیم های غذایی خاص هم مناسب است و توصیه می شود.

چلو ماهیچه یکی غذاهای اصیل اهل ایران مخصوص ضیافت ها و مناسبت های ویژه میباشد . این غذای خوشمزه و اصیل ایرانی به دلیل مزه ی فوق العاده و مواد اولیه با کیفیت در تهیه و تنظیم آن طرفداران بخش اعظمی هم دارا است . طبخ چلو ماهیچه بسیار مهم و حساس است. حتما باید مطمئن باشید تا یک آشپز حرفه ای آن را پخته باشد.اما خبر خوب این است که سرآشپزان رستوران گلستان بسیار حرفه ای عمل کرده و شما میتوانید با خیال راحت یکی از بهترین چلوماهیچه های عمرتان را نوش جان کنید.

ته چین در رستوران گلستان دبی

ته چین

ته چین مرغ یکی از غذاهای مجلسی و محبوب ایرانی است که بسیار پرطرفدار است و بیشتر برای مهمانی ها و مجالس تهیه می شود.

ته چین یک ته دیگ ترکیبی از برنج، مرغ ، زعفران و گاها زرشک است که از ماست و زعفران خوب و تخم مرغ در آن استفاده شده است. با توجه به وجود تخم مرغ در مواد اولیه ی این غذا، طبخ آن بسیار مهم بوده تا بوی بد تخم مرغ را در غذا حس نکنید. از آنجایی که گلستان از مواد با کیفیت و عالی استفاده می کند، ته چینی بسیار خوشمزه و عالی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. ته چین ها انواع مختلفی دارند و در سراسر ایران دستخوش تغییراتی شده اند .سراشپزان حرفه ای گلستان سعی دارند تا آن را به بهترین و اصیل ترین روش طبخ کرده تا مشتریان عزیز بتوانند طعم اصیل یک ته چین را تجربه کنند.

ته چین را میتوان جز غذاهای لوکس به حساب آورد. حتما این سوال برایتان به وجود می اید که چرا لوکس است؟ به دلیل وجود زعفران فراوان در این غذا صفت لوکس را به آن داده اند. نکته ای که درباره ی ته چین حائز اهمیت است، ته دیگ آن است که درست کردن آن کار بسیار حساس و پیچیده ای است.ایرانیان به دلیل علاقه ی وافری که به ته دیگ دارند، ته چین را هم دوست دارند.

حتما یادتان باشد که ته چین را در رستوران های با کیفیت میل کنید تا بوی بد تخم مرغ ، مانع امتحان دوباره ی این غذا نشود. ته چین مرغ گلستان چون توسط ماهرترین سراشپزها تهیه و سرو می شود، قطعا میتواند به یکی از بهترین ته چین هایی تبدیل شود که در طول عمرتان خورده اید.

آدرس رستوران گلستان دبی

امارات متحده ی عربی – شهر دبی – الغرهود – آزادراه شیخ الرشید – نزدیک بانک اسلامی امارات – جنب ساختمان آفتاب

غذاهای ایرانی به دلیل تنوع بالای مواد اولیه و چاشنی هایی همچون زعفران بسیار لذیذ بوده و طرفداران زیادی را در سراسر جهان دارد. ممکن است که به دبی مهاجرت کرده باشید و هوس غذای ایرانی کرده باشید اما حوصله ی طبخ در خانه را هم ندارید، ما در این مقاله سعی کردیم که غذاهای اصیل ایرانی موجود در رستوران گلستان را مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانید با خیال راحت، یک وعده غذایی خوشمزه را در این رستوران تجربه کنید.

در این مقاله سعی کردیم بهترین غذاهای اصیل ایرانی که در منوی رستوران گلستان وجود دارد را مورد بررسی قرار دهیم.شما میتوانید نظر خود را در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

اگر تجربه ی حضور در رستوران گلستان را داشته اید، حتما نظر خود را با به اشتراک بگذارید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close